About Us

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, kalıcı tüy azaltma yöntemidir. Yoğun lazer ışığı kullanarak tüy köklerini hedef alır ve tüylerin uzamasını engeller.

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, elektrik akımı kullanılarak tüy köklerinin tek tek tahrip edildiği ve kalıcı tüy azaltma sağlayan bir epilasyon yöntemidir.

Klasik Cilt Bakımı

Klasik Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı, cildin temizlenmesi, peeling, buhar uygulaması ve maske gibi adımlarla cildin genel sağlığını ve görünümünü iyileştirmeyi amaçlar.

Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial, cilt temizliği, peeling, nemlendirme ve antioksidan uygulamalarını içeren, cildin canlanmasını ve gençleşmesini amaçlayan etkili bir cilt bakım yöntemidir.

Pudralama

Pudralama

Pudralama, kaşlara doğal ve dolgun bir görünüm kazandırmak için uygulanan bir kalıcı makyaj tekniğidir. Kaşların şeklini belirlemek ve doldurmak için mikro pigmentasyon kullanılır.

Micro Blading
$50

Micro Blading

Micro Blading, kaşların doğal ve kalıcı bir görünüme kavuşması için uygulanan manuel bir kaş dövme tekniğidir. Kaş tüylerini simüle ederek doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Dipliner

Dipliner

Dipliner, gözlerin üst kirpik çizgisine uygulanan kalıcı bir makyaj tekniğidir. Gözlerin belirginleşmesini ve daha çarpıcı bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme, dudaklara doğal ve kalıcı bir renk kazandırmak için uygulanan mikro pigmentasyon tekniğidir.

Eyeliner

Eyeliner

Eyeliner, göz çevresine doğal ve kalıcı bir çizgi ekleyerek gözlerin daha belirgin ve çekici görünmesini sağlayan kalıcı makyaj tekniğidir.

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, doğal kirpiklere kalıcı veya geçici olarak sentetik ipek kirpiklerin eklenmesini sağlayarak daha dolgun ve uzun kirpikler elde edilmesini amaçlar.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, doğal kirpiklerin kıvrılarak daha uzun ve kalkık bir görünüme sahip olmasını sağlayan bir güzellik işlemidir. Kirpiklere hacim ve göz alıcı bir görünüm kazandırır.

EmSlim

EmSlim

EmSlim, vücut şekillendirme ve kas tonusunu artırmak için kullanılan bir cihazdır. Elektromanyetik enerji ile kas kasılmalarını uyaran bu teknoloji, sıkılaşma ve incelme sağlar.

G5 Masajı

G5 Masajı

G5 masajı, titreşimli bir masaj cihazı kullanılarak vücuda yapılan derin doku masajıdır. Dolaşımı artırır, selülit görünümünü azaltır ve kas gerginliğini hafifletir.

before-after-1 before-after-2

Secret of

BeautyPress

After owning two successful salon locations they decided to move their passion to the small town of Gainesville

Reflexology

Stimulates the movement of
energy by applying pressure

Nail Therapy

Wraps are intended to tone and tighten skin while helping.

Beauty Press suitable for

Any spa, beauty, yoga website

The bedding was hardly able to cover it and seemed ready to slide off any moment. His many legs, pitifully thin compared with the size of the rest of him, waved about helplessly as he looked. "What's happened to me.

  • Responsive
  • Customizeable
  • 24/7 Online Support

Need an awesome

Beauty Service

We are awesome

Get Appoinment

Time Shedule

Working Hours

A collection of textile samples lay spread out on the table - Samsa was a travelling salesman - and above it there hung a picture that he had recently cut out .

  • Mon - Wed : 8:00am - 06:00pm
  • Thu - Sat : 10:00am - 10:00pm
  • Sunday : Close